З 13 по 17 лютого 2023 року в Тернівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів проходив тиждень математики.
У рамках тижня було проведено низку позакласних заходів та нетрадиційних уроків, завдяки чому було досягнуто основну мету: показати дітям, що математика - це просто, цікаво і потрібно.
Українська мова - багата, ніжна і ласкава, мудра, доброзичлива, глибокодумна, чиста й правдива. Нею можна висловити найскладніші думки, найтонші почуття і переживання, передати враження про почуте, побачене, прочитане .
Позакласне заняття з української мови з учнями 6-х класів(вчитель Левуда М.М.)
З 8 по 12 лютого в Тернівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проходив тиждень математики під гаслом «Є в математиці щось таке, що викликає людське захоплення». Цього року під керівництвом вчителів математики Шафар О.Ю., Мурга О.В., Шелемба О.В., Вишинської О.Л., діти переконалися у тому, якою цікавою та захоплюючою може бути ця наука. Тож, протягом тижня учні розв’язували цікаві ребуси, випустили стінгазети, пройшлися сторінками історії видатних математиків, провели цікаві змагання та брейн-ринги.

«Писати радіодиктант – це як хором виконувати Гімн. Хіба тут важить, чи потрапляєш ти у ноти? І чи хто оцінює твій патріотизм за музичним слухом? Радіодиктант - це про свідомість громадянського суспільства, про непідробну любов до мови і про вміння святкувати її день без традиційних плачів і голосінь. Тож пишіть радіодиктант. Бо це простий і дієвий спосіб відчути себе краплинкою величезного мовного океану".
Аліна Акуленко, українська філологиня, телеведуча, кандидат філологічних наук.
P.S. На світлинах - учні-одинадцятикласники та вчителі Тернівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів пишуть радіодиктант

     Здоров'я - це вершина, яку кожен повинен здолати сам! У рамках проведення тижня фізичної культури та спорту у Тернівському ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів вчителями фізичноі культури (Балагура Н.А.,Лавришин О.М.,Лаврюк О.М.,Лавришин Р.М.,Попович В.І.)було проведено ряд спортивно-масових заходів на спортивному майданчику школи.
Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.

 

/\