«Писати радіодиктант – це як хором виконувати Гімн. Хіба тут важить, чи потрапляєш ти у ноти? І чи хто оцінює твій патріотизм за музичним слухом? Радіодиктант - це про свідомість громадянського суспільства, про непідробну любов до мови і про вміння святкувати її день без традиційних плачів і голосінь. Тож пишіть радіодиктант. Бо це простий і дієвий спосіб відчути себе краплинкою величезного мовного океану".
Аліна Акуленко, українська філологиня, телеведуча, кандидат філологічних наук.
P.S. На світлинах - учні-одинадцятикласники та вчителі Тернівського ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів пишуть радіодиктант

Здоров'я - це вершина, яку кожен повинен здолати сам! У рамках проведення тижня фізичної культури та спорту у Тернівському ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів вчителями фізичноі культури (Балагура Н.А.,Лавришин О.М.,Лаврюк О.М.,Лавришин Р.М.,Попович В.І.)було проведено ряд спортивно-масових заходів на спортивному майданчику школи.
Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту, взаємовиручки і підтримки.Усі учасники заходу отримали позитивний заряд енергії, адже переможених не було. Цей тиждень став для кожного ще одним кроком до безпечного та здорового способу життя.

/\