15.02.2019 року в Тернівській ЗОЩ І-ІІІ ст. відбулися загальношкільні батьківські збори.які проводила директор школи О.М.Палінкаш
Порядок денний:
1. Вакцинація учнів школи. (доповідач - завідувач Тернівськоі АЗПСМ (Чонка В.Ю.)
2. Булінг у школі. Як його уникнути .(Доповідач -практичний психолог Тернівськоі ЗОШ І-ІІІ ст. (Даш А.М.)
3.Різне.
Шановні батьки! Ви – найважливіші люди у житті Вашої дитини, тому підтримка, віра, любов і безпосередня участь у навчанні, вихованні та розвитку дитини є надзвичайно важливою для її майбутнього.
Дякуємо Вам, батьки, за те, що змогли відкласти усі свої справи й прийти на нашу зустріч. Ваш прихід є свідченням того, що вам не байдужа доля Ваших дітей і наших учнів!

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З нагоди Дня людей з особливими потребами, 3 грудня у Тернівській ЗОШ відбулася година спілкування « Ми різні, але ми - рівні». Шкільний психолог Даш А. М. та вчитель історії Рекіта Т.Й. провели заходи, які дали можливість кожному відчути свою важливість у цьому світі. Змагаючись у конкурсах, учні відчули на собі , що значить « не бачити», «не чути», «не рухатись» тощо. Участь у годині спілкування взяли учениці інклюзивної форми навчання - Семирга Надія (5-В) та Мазур Андріана (7-В), а також їхні батьки, класні керівники, дирекція школи.

"Життя без насильства"-під такою назвою пройшло заняття у 8-А класі ,проведене практичним психологом Даш АМ.

Сьогодні педагоги Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у тренінгу «Профілактика професійного вигорання педагога шляхом формування позитивного мислення». Шкільний психолог Даш А.М. організувала тренінг з метою формування позитивного ставлення до власної педагогічної діяльності, розвитку умінь знімати психоемоційне напруження.

Кожен із 12 учасників тренінгу мав змогу визначити свої ідеали та пріоритети, розкрити свої внутрішні та підсвідомі переживання. Різноманітні вправи здавалися по дитячому простими, та проте дозволили виявити складні психологічні явища.

Педагоги, що взяли участь у тренінгу відмітили, що подібні заходи справді допомагають краще зрозуміти себе, змінюють ставлення до власної професії і налаштовують на позитив.

/\