2020-2021 

20 лютого ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України.
З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у Тернівському ОЗ ЗСО І-ІІІ ступенів проведено виховний захід на тему: «Ангели пам`яті» , який підготувала педагог-організатор Заяць О.В. разом з учнями 9-их класів
У рамках відзначення Дня доброти та Міжнародного Дня толерантності, з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Тернівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 13 листопада та 16 листопадапа учнівським врядуванням ( Керівник:Заяць О.В.) було проведено акцію «Квітка толерантності», а також в фойє школи була створена «Скринька побажань» , в яку учні кидали листи, в яких висловлювали свої побажання та пропозиції щодо толерантного ставлення один до одного.

2018\2019 н. р.

Сьогодні, 21 листопада 2018 року у Тернівській ЗОШ І-ІІІ ступенів педагогом-організатором разом з учнями 10-11 класів було проведено конференцію до Дня Гідності та Свободи. Кожний клас підготував проект на тему: "Ми гідні бути українцями". За участь у конкурсі учні були нагороджені відповідними грамотами.

Протягом 2017-2018 н.р. у Тернівській ЗОШ було проведео безліч загальношкільних свят.

Відеозвіт роботи педагога - огранізатора.

/\